KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207221
nr 1520 7221
Susanne C Lundberg, Monogramsignerad SAN, "Peru". Olja på duk, 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:41:52
300 kr
400 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr